Siuntimas Lietuvoje trunka 1-2 d.d. Siuntimas į kitas Europos Sąjungos šalis paprastai trunka 5–14 dienų, į kitas šalis – 7–21 dieną. Visiems Mr12Volt gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija.

Apie ,,MR12VOLT"

„Mr12volt“ prekės ženklas pirmą kartą buvo pristatytas 2016 m., Pakeisdamas ankstesnį „LaPower“ prekės ženklą ir siekdamas įsitvirtinti aukštesnio segmento rinkoje. Mr12volt orientuojasi į aukštesnės klasės automobilių elektronikos gaminius, tokius kaip CAN BUS & M.O.S.T sistemos. „Mr12volt“ savo įrenginiuose naudoja MOST sistemą su visišku „Bluetooth“ ir DAB integravimu BMW, AUDI, „Porsche“, „Mercedes Benz“, „Volvo“, Aston Martin ir kt.

Turėdami patirties ir įsipareigojimų automobilių elektronikos srityje, taip pat produktų kūrimo ir tyrimų srityje, sukūrėme produktą, kuris leido bendrovei pirmauti rinkoje. Nors, pastaraisiais metais musų ptoduktai sulaukė populiarumo ir nepaprastai geros reputacijos, mes ir toliau sieksime užtikrinti savo produktų aukštą kokybę ir judėsime pirmyn kurdami geresnį produktą automobilių bendruomenėms.

 Perspektyvi 100% kokybės kontrolė išsiunčiant. 

DAUGIAU ISTORIJOS:

Prieš tai, kai „Mr12volt“ buvo paleistas į rinką, 2001 m. Buvo įkurta oficiali jos įmonė „Eaglesky Technology“, kuri specializuojasi automobilių indash GPS navigacijos galvučių kūrime ir gamyboje. Nuo ankstyvos „Automotive CD player“ gamybos iki „DVD player“ ir iki 2 din multimedijos grotuvo su „Indash 7“ ekranu. Todėl, mes turime daug daugiau žinių, istorijos ir patirties, nei jūs manote ..

Open chat
1
Scan the code
Sveiki 👋
Kuo galiu Jums padėti?